Baskan Nurettin Karslioglu

Nurettin Karslioglu

Düzce Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu Baskani

Sevgili Ticaret Borsasi Üyeleri, Çok Kiymetli Düzceliler; Düzce Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu ve Meclisi ile birlikte her yil yogun bir çalisma dönemi geçiriyoruz. Yönetim Kurulumuz hizli ve kaliteli hizmet sunan, yüzde yüz üye memnuniyetine odaklanmis, hesap verebilir, öncü bir Ticaret Borsasi vizyonundan hareketle, katilimciligi en üst düzeyde tutma ilkesini benimsemis ve bu dogrultuda Borsanin misyon, vizyon ve temel degerlerini Borsa üyeleri, yönetim kademesi ve çalisanlari ile paylasmistir. Geride biraktigimiz yil içerisinde yasalarin bize verdigi yetkilerin yani sira bölgemizi, üyelerimizi ilgilendiren birçok konuda çözümün bir parçasi olmak için sistemli, planli çalismalar yürüttük.

Dünyadaki küresellesme, hizli teknolojik gelisme, yeni olusan pazarlar, insanlarin ihtiyaçlarinin ve beklentilerinin degismesi sonucunda ortaya çikan degisim ve sürekli olarak artan rekabet ortami karsisinda, eskisinden daha stratejik düsünmekte ve stratejik planlama yapma, stratejik kararlar alma faaliyetlerine daha fazla önem vermek zorunda kalmaktadirlar. Bu nedenle Düzce Ticaret Borsasi olarak 2016-2019 yillari için Stratejik Plan hazirligi yaptik ve hayata geçiriyoruz.

Düzce Ticaret Borsasi olarak üyelerimizin her zaman yanindayiz. Çabalarimiz Düzce’yi hep mevcut potansiyelleri, pozitif degerleriyle gelismis bir sehir olarak bilinirliginin artmasi yolunda olmustur. Hedefimiz, gelecek yillarda hem Borsamiz hem de Düzcemiz’i çagdas degerleriyle daha da ileriye tasiyabilmektedir. Bu süreçte gönül vererek çalismalarini sürdüren Yönetim Kuruluna, Meclis Üyelerine, Genel Sekreterimize ve çalisanlarimiza tesekkür ediyorum. 2016-2019 yili Stratejik Planinin basta üyelerimiz olmak üzere sehrimize ve bölgemize yararli olmasini temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde çagdas yönetim metotlarini kullanarak, takim ruhu ile görevimizi en iyi sekilde basaracagimiza inaniyor, saygilarimi sunuyorum.