Web Adresi:
http://www.dtbgidalab.com.tr

Düzce Ticaret Borsasi Özel Gida Kontrol Laboratuvari, Düzce Ticaret Borsasi istirakiyle T.C. Gida Tarim ve Hayvancilik Bakanligi Gida ve Kontrol Genel Müdürlügü’nden 10 Kasim 2009 tarihinde kurulus izni alarak faaliyet göstermeye baslamistir.


Laboratuvarimiz T.C Gida Tarim ve Hayvancilik Bakanligi’nin “Kontrol Laboratuvarlarinin Kurulus ve Görevleri Hakkinda Yönetmeligi” ne uygun olarak kurulmus olup yine bu yönetmelige uygun olarak faaliyetini sürdürmektedir.


Düzce Ticaret Borsasi Özel Gida Kontrol Laboratuvari TS EN ISO / IEC 17025 Standardinin öngördügü sartlara uygun olarak bir Kalite Yönetim sistemi olusturmus, dökümante ederek uygulamakta, sürekliligini saglamakta ve bunun etkinligini sürekli iyilestirmektedir.


Laboratuvarimiz egitimli, gelisime açik ve sürekli kendisini yenileyen, yeterliligi kanitlanmis personeliyle bilimsel ve kalite odakli çalisma sistemini benimseyerek çalismalarinda tarafsizligi ve gizliligi ilke edinmistir.
Uluslararasi kabul görmüs metodlar kullanilarak, zamaninda ve güvenilir sonuçlar vererek müsteri memnuniyetinin sürekli arttirilmasi hedeflenmistir.


Laboratuvarimiz özel olarak 500m2’lik kapali kullanim alanina insa edilmis olup müsterilerimizden gelecek talepler dogrultusunda analiz çesitliligini ve kapsamini genisletmeyi amaçlamistir.